Šolsko leto se zaključuje
Šolsko leto se zaključuje
24. 6. 2026
Maruša B. H.
25
Ob zaključku šolskega leta iskreno čestitam vsem učencem, dijakom in študentom za dosežene uspehe, vložen trud in vztrajnost.
Želim vam prijetne in brezskrbne počitnice, polne novih doživetij, učiteljem, vzgojiteljem in staršem pa iskrena hvala za podporo in predanost pri vzgoji mladih.
Županja Olga Vrankar