Športno društvo Zlato Polje obeležilo 30 let delovanja
Športno društvo Zlato Polje obeležilo 30 let delovanja
23. 6. 2026
Maruša B. H.
18
V Zlatem Polju so v soboto, 20. junija, obeležili 30-letnico delovanja Športnega društva Zlato Polje.
Ob jubileju so se zbrali člani društva, nekdanji člani, podporniki in gostje ter skupaj počastili pomemben mejnik v zgodovini društva.
Praznovanja se je udeležila tudi županja Olga Vrankar, ki je društvu čestitala ob visokem jubileju in zaželela uspešno delovanje tudi v prihodnje.
Dokumenti, priloge
Klikni tukaj za prikaz prilog