Na Lasenem znova v znamenju nogometa
Na Lasenem znova v znamenju nogometa
23. 6. 2026
Maruša B. H.
30
Na Lasenem je v soboto, 20. junija, potekal že peti 12-urni turnir v malem nogometu, ki ga je pripravilo Športno društvo Laseno.
Med ekipami je nastopil tudi Nogometni klub Črni graben, ob igrišču pa ni manjkalo navijačev in športnega vzdušja.
Dogodka se je udeležila tudi županja Olga Vrankar, ki je spremljala del turnirja in pozdravila organizatorje ter udeležence.