Občina Lukovica
Stran je v urejanju

Komisija za kmetijstvo

Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica Metka PRVINŠEK
  • član Sašo KAŠNIK
  • član Andrej ŽAGAR
  • članica Pavla PIRNAT
  • član Primož SMRKOLJ
  • član Miha CAPUDER

Mandatno obdobje 2014 do 2018

21.06.2018 ob 16.00
25.04.2018 ob 18.30
28.03.2018 ob 16.00
06.12.2017 ob 16.30
14.06.2017 ob 17.00
24.05.2017 ob 17.00
25.04.2017 ob 16.30
30.03.2017 ob 18.00
31.08.2016 ob 16.00
15.06.2016 ob 16.00
18.05.2016 ob 16.00
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?