Pozdravljeni na spletni strani Občine Lukovica. Stran se je od nastanka že večkrat posodobila in spremenila. S časom postaja vedno bolj obiskana in vedno bolj uporabna, tako kot to narekujete uporabniki in možnosti, ki jih tovrstni medij nudi. Sam sem bil previden, če ne nekoliko skeptičen, ko smo vstopili v dobo tovrstnih »novotarij«.


Danes je uporabnost, razširjenost in tudi vpliv neverjeten. Naše občinske strani obiskujete v želji po pridobitvi podatkov oziroma informacij, ki se tičejo občinskega dela, zelo pa se iščejo tudi uporabni kontakti in zanimivosti drugih uradnih ustanov v naši občini. Vsak mesec stran obiščete tisoči uporabnikov, tako občani kot tudi mnogi, ki nas spremljate od drugod. Preko spleta vam želimo tako ponuditi čim več, ne samo upravne informacije, ne samo poročila o delu Občine, ampak tudi več o ljudeh in krajih v katerih občanke in občani občine Lukovice živimo. Preko vseh naših socialnih omrežij lahko vstopite v krog soljudi in si od bližje ogledate dejavnosti društev, aktivnosti športnih klubov, ljubiteljskih umetnikov in vseh drugih malih mojstrov s katerimi delimo uspehe, delo, srečo in občutke. Zato je želja vseh sodelujočih pri razvijanju spletne strani, da bi lahko tudi vi sodelovali pri vsebini te strani in bi na takšen način dejansko prikazala to kar želite vi, obiskovalci in hkrati postala zares velik vir informacij o občini Lukovica.  Na nek način bi celo lahko rekli naš (avto)portret, slika o nas, ki jo postavimo na ogled in preko katere nas bo spoznal svet in okolica. Hkrati pa se bomo spoznavali tudi sami, se vedno bolj spoštovali, cenili in spoštovali pa nas bodo tudi drugi. Spoštovali zaradi tega kar so bili, kar smo in kar nameravamo biti.

Matej Kotnik

Župan Občine Lukovica

Vreme
Občina Lukovica

Sre

0°/2°

Čet

-1°/0°

Pet

-1°/1°

Uporabne povezave

 

 

 

Pobratene Občine